Z nieopisaną przyjemnością zapraszam Was na imprezę, która odbędzie 28.10.2021 o godzinie 18:30 w Restauracji Młodnik. Jest to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Katowic, gdzie w otoczeniu zieleni można zakosztować kuchni polskiej oraz europejskiej w najlepszym wydaniu. To, co je wyróżnia to wąska karta, praca wyłącznie na produktach najwyższej jakości oraz dbałość o każdy detal serwowanych dań.

Naszym Gościem będzie główny sommelier Winnicy Turnau – Maurycy Michalak, który jest na dobrej drodze do zdobycia jednego z najbardziej prestiżowych dyplomów w winiarstwie – WSET Diploma. Będzie on oczywiście odpowiedzialny za poprowadzenie degustacji win z Winnicy Turnau.

Drugą częścią imprezy będzie degustacja win hiszpańskich. Ta część będzie poprowadzona przez Mariusza Wojciechowskiego – członka Stowarzyszenia Sommelierów Polskich oraz osobę, która z wyróżnieniem ukończyła jeden z najlepszych kursów o winach hiszpańskich – Spanish Wine Scholar.

Za kuchnię odpowiadać będzie Executive Chef Restauracji Młodnik – Dominik Duraj, który został wybrany jednym z 5 najlepszych Szefów kuchni w Polsce według prestiżowego francuskiego przewodnika Gault&Millau. Ponadto, jako jeden z nielicznych w Polsce zdobył 3 czapki oraz został nominowany do nagrody Chef of the Year.

Lista win:
🍷 Turnau Classique Brut
🍷 Turnau Riesling 2019
🍷 Turnau Solaris 2020
🍷 Turnau Seyval Blanc 2019
🍷 Merayo Godello 2020
🍷 Buen Barrio Graciano Crianza 2018
🍷 Las Tres Filas Mencia 2018
🍷 Bodegas Farina Campus Gothorum 2016
🍷 Turnau niespodzianka

Cena: 269zł od osoby

DEGUSTACJA TYLKO DLA OSÓB ZASZCZEPIONYCH LUB OZDROWIEŃCÓW


.